| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

La ce nu ai putea renunta vreodata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu as renunta niciodata la credinta si la Dumnezeu.Ma definesc.Ma ghideaza.Ma educa, ma invata, ma slefuiesc, ma modeleaza, ma mustra, ma sfauiesc, imi dau pace, liniste, ma invata sa-l iubesc pe cel de langa mine.

46 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

La viata

| dulcika a răspuns:

La familie si prietena mea cea mai buna oanakiss

| eu_4161 a răspuns:

La viata mea dar in primul si primul rand la familia si prietenii mei... POate nici dusmanii nu merita sa moare.Nu pot renunta la cuvantele IUBIRE...FAMILIE...PRIETENE...si...ANIMALE

| Liana [] a răspuns:

La familie big grin

| anuscha997 a răspuns:

Nu as renunta la prieteni pentru nimic in lume. Fara prieteni viata noastra ar fi foarte plictsitoare. Ei ma cunosc mai bine decat oricine si putini stiu sa respecte dar toti vor sa fie respectatiwinking. Am mai avut si probleme. Dar le-am rezolvat niciodata nu am renuntat la visele noastre chiar daca la inceput pareau imposibile, cu fiecare zi visul nostru crestea.Pana la urma ne-am implinit doua visehappy. Acum totul e perfect.Ne ajutam mereu si cand unul dintre noi spune:
-Eu nu mai pot, continuati voi!
Noi ii spunem:
-Trebuie sa poti, noi te vom ajuta.Nu renunta tocmai acum!
Uneori viata e de neinteles.Doar uni sunt fericiti. Dar daca unul trece peste greu trecem toti.

Poate nu e raspunsul la care te asteptai dar... Nu pot renunta la PRIETENI.Asta era ideeahappy
Pa, pa! :*

Răspuns utilizator avertizat
| fisshu a răspuns:

La credinta mea(crestin ortodox)

| Darry a răspuns:

La copilul meu...

| Christine a răspuns:

La personalitate...

| bibix_5640 a răspuns:

Nu cred ca as putea renunta la dragostea pe care o port pentru cei dragi si mai ales pentru inca o persoana foarte importanta din viata mea:X

| baiatudela4 a răspuns:

La papagalu meu roky tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multe lucruri la care nu as putea renunta. 1. la familie. 2. la hainele de firma. 3. la vacantele vara de vara
si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La viata, la familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La sinceritate!
Pa, pa.

| jedi a răspuns:

La dragostea mea [prietena]

| 261966 a răspuns:

La copii si fericirea lor.