| Gabriello02 a întrebat:

La ce varsta ati aflat adevarul despre Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| iKaede a răspuns:

7, am gasit o scrisoare pe dulap care o trimisesem eu pe la 5-6 ani lui Mos Nicolae = ], dar in orice caz, Mos Craciun nu vine el sa ne puna cadourile sub brad, dar el exista, Mos Craciun fiind Dumnezeu, nu stiu daca ati auzit o poezie legata de Mos Craciun in care zice " Mos Craciun e Tatal nostru, e si Dumnezeul nostru. "; ). happy

14 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună!

Eu am aflat la 8 ani. Cred că e vârstă medie să afli. Când am observat că Moș Crăciun era chiar unchiul meu laughing.Și de Moș Nicolaie tot la 8 ani când îmi căutăm o haină și am găsit cadourile în dressing. Fără să mă uit atentă la ele am închis repede. Iar a2 zi am văzut cadourile cu aceeași cutie.

| DraGfirE a răspuns:

Eu am aflat la varsta de 13 si ani si de la 14 ani nu am mai primit cadou.

| AndyIQ a răspuns:

6 anilaughing

| Andreea14Bianca a răspuns:

Cand il urmaream pe tata, unde merge laughing. Si il vedeam cum pune cadoul sub brad laughing. deci de pe la 8 ani laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce tari sunteti voi! La 3 si la 4 ani ati putut constientiza un asemenea lucru... Uite cat genii nedescoperite are Romania, fantastic!

| mattdemon a răspuns:

3 ani (prima amintire despre mos craciun)

| maria4567 a răspuns:

4 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce adevar?

| Patry908 a răspuns:

La 8 ani.

| Danny98Danny a răspuns:

Pe la 1-2 ani asa.

| AnarchyUK a răspuns (pentru Danny98Danny):

Nu stiu ce specie a mai creeat Mama-Natura, dar la varsta aia tu nici nu stiai daca 1 + 1 = 2...Nu stiai ca Mos Craciun vine de la Polul Nord (nici nu vine, ca nu exista)...Nu stiai ca erai prea mic sa stai treaz pana pe la 12-1 noaptea.Si cred ca nici acum nu sti.

| Danny98Danny a răspuns (pentru AnarchyUK):

Daca iti dau un pumn iti sar maselele prostanule! Am 21 ani si campion national box
asa ca nu te pune cu mine da?

| antonyo14 a răspuns:

6-7 ani nu mai stiu sigurlaughing dar am aflat pentru ca am gasit cadourile dinaintelaughing