| ellenaella a întrebat:

La Coco Girl pe Facebook iti poti amri camera?

Răspuns Câştigător
| DeEa_5512 a răspuns:

Nu eu nu prea le pun in dulapuri le tin mai mult in chest dar chiar nu stiu unde se pun ochelarii

5 răspunsuri:
| DeEa_5512 a răspuns:

Nu dar este fffff mare...nu cred ca ai nevoie sa o marestiwinking

| ellenaella explică (pentru DeEa_5512):

Am 200 si ceva de haine iar in dulap incap decat cate 3 pe o bara d-aia. zi-mi alta solutie big grin si ar mai fi ceva stii unde se pun ochelarii?:-s

| DeEa_5512 a răspuns (pentru ellenaella):

Nu eu nu prea le pun in dulapuri le tin mai mult in chest dar chiar nu stiu unde se pun ochelarii

| ellenaella explică:

Mari* scuzati

| ellenaella explică:

Mari *

| love2341 a răspuns:

Nu potyy sa aty maresty camera din cate stiu eu

Întrebări recente