| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

La counter-strike este o muzica la inceput si are fraza,, can't be..." cine o stie? Si am nevoie de link.

3 răspunsuri:
| ionutz9912 a răspuns:

Salut, pai depinde de cs dar cred ca dupa fraza ori este Puya feat Conect-R - American Dream sau Puya - Bussines sau ceva de genul cauta pe youtube si o sa gasesti, dupa parerea mea astea ar trebui sa fie.

| Sweet155 a răspuns:

Buna,continuarea este Can't be touched poftim si melodia https://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg&hd=1.Bye! :*

| xdanyyy333 a răspuns:

Numele la melodie este
Roy Jones Jr. -Can't Be Touched.
Sper ca ti-am fost de folos