| LevBestCont a întrebat:

La empireMt2 nu merge sa intru pe shop la serverul cronikal voua vi s-a intamplat? cum as putea rezolva asta? si de unde sa iau mantii ale curajului si cozi de sarpe +?

3 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Cozii + si mantii se iau din shop de pe server si nu, nu mi s-a mai intamplat sa nu imi mearga... mai incearca poate nu iti merge prea bine internetul sau sit-ul

Sper ca ti-am fost de folos tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan shopu e off...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cozi de sarpe+ de la pescar si mantii ale curajului de la negustoarea de langa negustoarea de diverse!