| LevBestCont a întrebat:

La empireMt2 nu merge sa intru pe shop la serverul cronikal voua vi s-a intamplat? cum as putea rezolva asta? si de unde sa iau mantii ale curajului si cozi de sarpe +?

1 răspuns:
| dragos_4725 a răspuns:

Era simplu sa le iei de la alti jucatori... dar sunt obiecte de bursa si nu poti si atunci instaleazal din nou si intra sa vezi daca merge.Sau fa-ti alt cont si intra pe ambele deodata si itemele depe ala le pui la celalalt.Scz nu mai am idei