| BiBaNu_9208 a întrebat:

La mine nu merge poker stars imi da eroare " Signature Expired or Wrong Time Settings" de ce ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Reinstaleaza

| lalutu a răspuns:

Nu stiu. Chiar nu stiu! De asta am intrat si eu pe acest blog.Pentru a afla care e problema cu eroarea aia big grin Asaca, daca sunteti draguti sa spuneti si voi care e problema si ce trebuie sa fac.

| lalutu a răspuns:

Gata acum stiu! Trebuie sa te asiguri ca daca si timpul de la pc-ul tau sunt corecte. Daca nu sunt schimbale cum trebuie si apoi reistaleaza si o sa-ti meargawinking

| stanga a răspuns:

Nu stiu de ce nu merge boss nici mie nu mi merge poker stars am instalat si softul nu merge cine ma ajuta si pe mine