| lovegirl15 a întrebat:

La patinoarul din Galati, se pot inchiria patine dinauntru si cu carnetul de note sau cu buletinul unui parinte? Stiu ca-ti cere buletinul, iar eu imi fac abia peste 1 luna jumate.Si vreau sa stiu daca se inchiriaza si cu buletinul parintilor, sau carnetul de note

3 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Pai la noi in arad se inchiriaza cu orice buletin, chiar si cu carnetul de note, iar la noi daca mergem toata clasa la patinoar cu un profesor atunci avem gratis inchirierea patinelor...

| Botix a răspuns:

Buna! Si eu sunt din Galati! Merg la patinoar de 4 ani. Cel mai bine e sa inchiriezi patine de afara.Nu iti trebuie nimic la mana.Doar atunci cand iei bilet de intrare iti trebuie carnet de note ca sa justifici ca esti eleva!:*

| AxYxD a răspuns:

Mda daca te duci la patinuarul din Galati acum prin 2012 nu prea mai ai cum sa iei cv fara bani ma duc la patinaur de 5 ani si ...acum e totul foarte aiurea, au microsat progtrramul cu jum de ora au scumpit pretul...etc ducetiva si o sa va dati voi seama