| RainOfColors a întrebat:

Stiti cumva daca la patinoarul din parcul Cismigiu (Bucuresti) se pot inchiria patine si fara buletin? Multumesc.

4 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Nu,trebuie neaparat cu buletin sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Asta pentru că trăim într-o ţară în care patinele s-ar fura pentru că aşa este românul, un hoţ ordinar. De aia nu se vor închiria vreodată fără buletin. Aici nu se poate merge pe încredere, ca în civilizaţie.

| RainOfColors explică (pentru anonim_4396):

Dar conteaza daca folosesc buletinul parintilor? Inca nu am implinit 14 ani, deci nu am buletin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainOfColors):

Teoretic au nevoie de un buletin. Acum sper să te creadă că acela este buletinul părinţilor, şi nu al altcuiva happy