| SCOOBY DOO a întrebat:

La remi etalat cand etalez trebuie neaparat o terta si o suita

6 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Da,obligatoriu trebuie sa ai o terta si o suita si sa ai 45p, numerele de la 1pana la 9 valoreaza 5p. si mai sus 10p. dar Johhy(are mai multe denumiri, fata aia zambitoare, sti tu) valoreaza 50p., poti avea si mai multe decat atat dar aceste sunt obligatorii!winking

| Vanyum a răspuns:

Normal nu este neaparat terta, ai voie si cu suita doar, insa sa depaseasca 45 de puncte.

Răspuns utilizator avertizat
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Da pentru ca sa faci nu mai stiu cate punkte

| michaela_9265 a răspuns:

Da...numai decat

| xergiu23 a răspuns:

Suita obligatorie