| edy2196 a întrebat:

La scoala am rolul Copilului Iisus intr-o sceneta si nu stiu cum sa ma costumez. Idei? Mentionez ca sunt clasa a 8-a.
Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| xl0llip0px a răspuns:

Pai ai putea sa iei ceva alb pe tine.insa nu e obligator sa fie camasa sau mai nu stiutiu ce. poti sa iei un cearsaf alb si sal pui pe cap in felul cum apare Maica Maria pe icoane...astfel in cit sa astupi si o buna parte a corpului. poti sa iesi si cu picioarele goale. poti si niste ciucipi pe talba joasa.)

6 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Într-un cearceaf alb.Nu ai cum să te costumezi în altceva.

| amanda33 a răspuns:

Ia o camasa de noapte alba lunga si sandale joase

| Mimii9832 a răspuns:

Incearca o bluza lunga alba.cu niste sandale joase:d

| Zac a răspuns:

Eu am sa iti arat saitul asta de costume cu iisus si alti sfinti. uite http://www.bizoo.ro/produse/Costum-copii-Iisus-pentru-Craciun/start-0/10/

| Zac a răspuns:

Poti sa te inspiri

| Gabryel32 a răspuns:

Poti sa iti iei ceva alb culori cat mai deschise.ai incredere