| BlueEyes_8416 a întrebat:

stiu ca sambata este halloween'ul si noi vom face luni la scoala o petrecere.si nu stiu cum sa ma costumez... daca stiti ceva dar nu am un costum anume.sunt clasa a 8 a.si cele mai bune idei fundita. dar sa am din ce sa imi fac costum.mersi!

4 răspunsuri:
| Maryabaii a răspuns:

Poti sa te faci Wensday din fam Adams. iti iei niste pantaloni negri mai largi sau o fusta si cu un tricou negru. te dai cu o pudra alba pe fata si parul in 2 codite impletite.si in picioare poti sa iti pui niste bocanci sau converse negri. Fundita?

| BlueEyes_8416 explică:

@Maryabaii.ms ft mult.ideea e ft buna dar nu mi'ar sta bine la par ca eu sunt tunsa gen emo si am cateva suvite mai blonde si nu il am foarte lung.trece un pic de umeri.si ca sa pot sa ma fac Wensday ar trebui sa il am mai lung si sa fiu bruneta.alte idei?

| mitu86 a răspuns:

Cum pot sa imi pun poza pe TPU?