| GeorgianaDragus a întrebat:

La telefon, unde dau sa imi schimb robotul, adica daca cineva ma suna si nu raspuns si lasa mult si intra robotul sa imi fie "ati apelat la nr.nu stiu ce"...
ca kineva sa inregistrat si s-a pus alo nu tea aud sucete si tot felul rolling on the floor
funda kiss

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
pe ce retea esti? eu stiu cum se scoate casuta vocala pe Orange.
Daca te ajuta cu ceva, iti spun.
Suna la 555 si iti va raspunde robotul, iti va spune pe ce tasta trebuie sa apesi pentru Mesageria Vocala. Dupa ce ai accesat, alegi tasta nr 1 sau 2 ( depinde ) pentru dezactivare.
P. s : Nu iti ia credit!

Sper ca te-am ajutat! :*

3 răspunsuri:
| TheOne_6493 a răspuns:

Vox mail, casuta vocala, apeleaza operatorul de telefonie mobila pe care il folosesti la relatii cu clienti si ei o sa te informeze.

| Diana_6668 a răspuns:

Aia e casuta vocala, pisilaughing

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Apelezi la 555(mesageria vocala)