| Pitea_Claudiu_1998 a întrebat:

La vara aproape toata scoala se va duce in excurise in tabara!
costa 6 milioane, 5 zile.
merita banii?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dupa parerea mea merita.Dar vezi ca te va ajunge la vreo 8 milionane..mancare,suveniruri!

| alecsalecs a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc dar ne ai dat prea putine detalii nu neai spus in ce loc este tabara si multe alte chestii dar pentru 6 milioane pe criza asta mi se pare extrem de mult Dar depinde cit de departe pleci! Daca tu stai in satul mare si pleci la mare se merita! Dar daca stai in Ploiesti si te duci la munte de exemplu ..nu se merita! Intelegi?

| SomeRandomDude a răspuns:

PE CRIZA ASTA?! :O 6 milioane NU MERITA! eu am excursie la vara o luna la mare si ma costa 1 milion cu tot cu costuri straight face

| Girltpu a răspuns:

Daca include si transport si cel putin o masa da.

| andreeaanda a răspuns:

Da cred ca merita