| deea_1980 a întrebat:

Cam cat costa o tabara de 7 zile, la munte, vara? Voua va place mai mult sa mergeti in tabara decat cu parintii? De ce?

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Depinde unde, cum, cand si cu cinebig grin.
Te ajunge pana in 500 ron transportul+cazarea+excursiile+mancarea.Pe mine asa ma ajunge de obicei, bine inteles iti vor trebui si bani de buzunarlaughing
Eu una, in fiecare an merg cu scoala in tabere, cu o profa' care cu toate ca s-a suparat pe mine in tabara ca intarziam la ora de culcarehee hee sper sa ma ia si anul asta cu ea, adica m-am simtit foarte bine cu toate ca am mers cu clasa dansei care are niste figurante in ea, in final totul a fost ok fiindca erau si "surorile" mele cu mine, adica fetele cu care ma inteleg bine din clasa lor.
E mai dragut cand mergi cu scoala, adica ai bani in buzunarul tau(daca mergeai cu parintii erau in buzunarul lorlaughing ) si faci aproximativ(in limita bunului simt) ce vrei, eu am avut noroc de o profa care se facea ca nu ne observa ca mirosim a fum si a berehappy

Bafta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

De exemplu eu am fost vara trecuta in tabara la mute in Piatra Craiuluilove struckin perioada 20-25 iulie cu corturile si a fost foarte fain, Am platit 410 lei ron si am facut o gramada de chestii am facut alpinism, ne-am dat pe tiroliana am facut drumetii si am avut de toate.Deci merita sa incerci.

| Yarinn a răspuns:

Eu am fost in vara la Caciulata, 7 zile, 420 ron. Am avut multe actiuni... am mers la piscina cu apa termala, am facut alpinism, am mers in drumetii, etc. Si imi place mult mai mult in tabara pentru ca atunci cand esti cu parintii trebuie sa fii mai rezervat, nu poti sa te comporti ca si cu prietenii, nu poti sta noaptea pana mai tarziu, etc.

| laptopnews a răspuns:

Depinde unde mergi, cati stati in camera, in ce perioada a anului, ce aveti inclus(mese, trasee, etc) Dar in general una de tineret costa cam 300-400 RON E bine sa mergi in tabara, sau in grupuri organizate cu tineri de varsta ta, deoarece iti faci cunostinte, ineti sa comunici, sunt amintiri tare frumoase peste anihappy asa ca daca ai posibilitatea nu o ratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost vara asta in poiana marului, si a fost super in tabara am mai facut farse la fete