| anonim_4396 a întrebat:

La vara, pe la inceputul lui august vreau sa ma duc la mare, dar nu stiu ce statiune sa aleg. Nu am mai fost la mare in Romania de cand eram mica si nu stiu unde este mai frumos acum. Unde ma sfatuiti sa ma duc? Mi-ar placea sa fie convenabil si la pret, sa am pe unde sa ma plimb, sa nu fie chiar foarte aglomerat incat sa nu ai unde sa-ti pui un prosop si sa fie si terase, cluburi frumoase etc. Multumesc!

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi Costinestiul, eventual poti sa ai cazare in partea cu epava, pentru ca e mai linistita si preturil sunt mai mici, iar cand vrei distractie sa mergi in partea cealalta (Costinesti tabara).

| LTAA a răspuns:

Bulgaria, Nisipurile de Aur.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

La Mamaia e cel mai frumos, si la Neptun, Eforie Nord; la Costinesti plaja e cam ingusta.

| IuliiMarie a răspuns:

Crede-ma,cel mai bine e la Neptun! Apa este foarte limpede, preturile foarte ieftine si nici plaja nu e asa aglomerata, iti poti face masaj cu 5 lei/1 ora! Merita! Mult succes!

| Instagrama a răspuns:

Costinesti

| Immortal69 a răspuns:

O statiune foarte frumoasa care ar merita s-o vizitezi ar fi Neptun.

| Puscoi_Alexandra_1995 a răspuns:

Eu ti-a sugera la Eforie Sud.In perioada aceea este cald si frumos, si ti-as sugera sa mergi pe la inceputul lui iulie, cand sunt mai putine persoane si este mai cald. :*

| answer4everyquestion99 a răspuns:

Pai orice dar nu Mamaia. E scumpa si mai ales daca esti o persoana linistita, nu-ti va placea acolo.