| le.cocaine a întrebat:

La vara vreau sa castig singura cativa banii dar nu stiu cum?! Ce imi sugerati sa fac? Precizez ca am doar 16 ani ...Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Asteapta sa faci 18 ani nu te grabii sa te angajezi happy de acum... Dai de tot felul de prosti straight face crede-ma happy. Mai bine asteapta sa mai cresti nitel happy si o sa fie totu OKwinking. Succes happy... A poti sa te faci reprezentant Avon happy si iti cam ies 40 lei sau mai mult pe saptmana sau ceva de genu tongue bafta happy

| roberta_3262 a răspuns:

Poti sa imparti pliante asa cum fac si eu.hee hee...pe luna primesti 200 pe topul de reviste(in acel top pot sa fie si 1000-2000 de pliante/reviste) sau poti sa fii vanzatoarea la un magazin ceva...big grinspar ca te-am ajutat

| happyorsad a răspuns:

Poti fii reprezentat avon/sa imparti pliante/sa_ti confectionezi acasa haine si bijuterii apoi le vinzi