| Lauraquestion a întrebat:

ma puteti ajuta intr-o problema? Daca ar fi sa alegeti dintre un iPhone4 replica si un LG Cookie kp501 original ce ati alege? Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

LG cookie crede-ma stiu cum e replica.

7 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Telefon original > copie ordinara.

| bogdan3vl a răspuns:

Lg cookie e original nu se strica 7 ani daca ai grija de el in schimb iphone nu te tine mai mult de cateva luni e varza asa sunt toate replicile fundabig grin

| Master1ro a răspuns:

Cu siguranta as alege iPhone4 deoarece prezinta mai multa incredere decat LG Cookie KP501.

| TheFeeye a răspuns:

Eu am un Lg cookie kp501, si e varza s-a stricat de tot touchscreen-ul, trebuie sa apas mai jos de locul unde vreau sa dau, ca sa mearga. dar nici iphone nu as alege, caci e fragil chiar daca e replica + ca trebuie sa fii atent cu el.

| justme97 a răspuns:

Cu siguranta iPhone4

| IlegalSmile a răspuns:

Eu am, Lg COOKIE KP501 si st ff multumita de el happy. u trebuie sa alegi ce iti doresti nu noi ...parerea ta iti apartine happy

| SpecialGirl18 a răspuns:

IPhone4 cred. funda?love struck