| SoSad18 a întrebat:

Lucruri interesante de făcut prin Bucureşti, locuri de văzut etc? happy

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Casa Poporului nu trebuie sa o ratezi clar.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Recomand Delta Vacaresti, daca ai chef de o plimbare prin natura. Muzeul Satului si parcul Herastrau, actualul Regele Mihai I. Te poti plimba pe stradute, fara o tinta anume. Am facut asta de cateva ori si e o experienta interesanta sa descoperi singur locuri. Poti merge seara la observator, daca te pasioneaza. Mai recomand Muzeul de Geologie, la fel, daca te pasioneaza.

| SantalPorcocale a răspuns:

Herastrau / Cismigiu - Hidrobiciclete