| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai interesante locuri unde ati facut sex?tongue

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Sa incepem: la dus cand ieseam din piscina, ne-a surpins cineva. in baie la baieti in club( cu actualul meu sot), in casa cand eram mama in vizita, in casa la un chef( ne-au auzit toti), la alt chef in casa la niste prieteni, in masina(doar de doua ori,( iesisem la o plimbare sub clar de luna si ne-a venit cheful), in holul blocului, (nu am mai asteptat sa urcam), atingetri soi altele, cand eu conduceam si cand el conducea, in parcare inainte de o cina de afaceri(am ajuns mai devreme si ca sa ne umplem timpul.) si cred ca au mai fost dar nu-mi mai amintesc acum.

15 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Acolo unde ma simt eu bine.

| Dan a răspuns:

Sub dus este cel mai bine.

| pisoias29 a răspuns:

Hmm nu am facut in cine stie ce locuri... dar stiu un loc unde as face-o : pe bloc, iarna, in zapada love struck

| kllass a răspuns:

Pe capota masinii intr-o parcare in timpul zilei, sus la etajul 11 intr-un bloc si ea statea la 10 si-a iesit tacsu pe hollaughing, intr-o livada, in lanul de porumb(nu-mi mai trebuie niciodata, m-am taiat in frunze de m-am rupt). Mai bine intrebai unde ati trait cele mai tari senzatii in materie de sex?happy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

in pat rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor mereu e interesant big grin rolling on the floorrolling on the floor......raspunsul meu e secret tongue

| Dmonik a răspuns:

Pe plaja, in masina si sub dus, chiar mi-a placut!

| XxXKevinXxX a răspuns:

Pe unde ma apucatrolling on the floorin hoteluri, la mare, in mai multe locuri romantice mi-am dus prietena.etc

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

In copac! si
pe bloc!laughing

ce adrenalyna!smug

| laryssa93 a răspuns:

Prin toata casa(baie, bucatarie, living...) in patul parintilor mei tongue, in masina (cand eram la nunta la 4 dimineata si era sa ne prinda tati big grin) la bunica tongue, intr'o cabana ( ce sexy a fost), in gradina, in piscina(la strand big grin)...pffff si mai multe ( :pe :pe:pe si am numai 16 ani el face 18 )...

as mai face'o : in noaptea de revelion ( trebuie sa fie beton)
in ploaie pe capota masinii big grin
in zapada love strucklove strucklove struck

| oscar a răspuns:

Pe bloc, in natura, pe masina, cel mai interesant este in natura, si in apa este destul d placut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In multe locuri, la padure a fost interesant, dar cam greu cu crengile uscate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai incercat printre urzici? wow sigur esti virginwinking(pentru. CevaNormal). Si oameni buni mai bine numai raspundeti daca nu intelegetzi intrebarea sau habar n'aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza cu iarna...in zapada suna binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In baie dar cu persoane in casa devine palpitant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In padure sa traga cu ochiu paduraru, sau si mai misto, in mijlocul intersectiei, sa vezi cum se ciocnesc toate masinile si se face un munte de fiare in jurul vostru rolling on the floor tongue