| Mikku a întrebat:

Lume... ati vazut ca este cald afara da? Va intreb ar fi bine sa merg la strand pe vremea asta? Adica mi=e frica ca poate vine acum o ploaie ca in saptamanile trecute... Ce ziceti? Sa ma duc sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? sa nu te ude ploaia? faci ca broscuta oac; zvon de ploaie se aude, si de teama sa n-o ude, OAC intr-o secunda scapa, scufundandu-se in apa.

| Mikku explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate... sa vad daca am si timp...

3 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Te uiti la vreme pe net... daca e azi sau maine, du-te, ca nu prea cred ca da ploaia...si daca da o ploaie, ce patestilaughing ca nu mori, vii alta data

| Spitz10 a răspuns:

Poti sa te duci, la meteo o zis ca nu ploua. Funda?