| dumitritzan a întrebat:

Luna asta e ziua iubitului meu si nu stiu c i'as putea lua cadou. Dati'mi niste idei, va rog.happy

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Pai in raspunsul anterior care mi-a disparut ti-am spus sa personalizezi un tricou sau o cana cu ceva citat funny :). Desi cred ca mai mult o sa il incante un tricou :D. uita-te aici pentru niste idei: www.tu.ro.
Spor si La multi ani pentru. el :).

4 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

~Cum il cheama? Am vazutla Diverta o inimioara pe care scria :Te iubesc, X (X=numele prietenului)
~O fustita sa-l faci sa radahee hee
~O felicitare pe masura (cu textul "Te iubesc"), sa vada ca ce simti
~O excursie pe o insula exotica (daca ii place) numai cu voi doi, 2 zile. Cred ca va fi misto!big grin
~etc, etc

| LoryM22 a răspuns:

Pai daca te pricepi la arta ii poti face ceva facut de tine o pictura, sa lipesti pitetricele sau margele, scoici ce ai tu la indemana sub forma de inima si cu un mesaj frumos, ii poti face niste poezii bine daca vrei s afii originala, daca nu ii poti cumpara ceva semnificativ care va reprezinta pe aman2 o perna cu poza voastra pe ea, un tricou tot la fel cu poza voastra, sau orice alceva mai putin parfum(poate nu stii ce-i place), fara ceva legat de igiena corpului, ceva care sa-l impresioneze si sa fie semnificativ asa as face in locul tau.La multi ani!

| liviupaun a răspuns:

O idee crazy ar fi:fa-i o farsa cu jukaru sau nu iar la sfarsit adui un cadou(un tricou cu inscriptie pe el cu te iubesc sau un parfum mai scump si tort si sa nu uitam o sampanie) o alta idee ar fi sa-l inviti la o cina romantica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi o scrisoare de iubire