| mirelushata a întrebat:

Luna aceasta este ziua iubitului meu.Ce as putea sa ii iau ca si cadou?(as vrea ceva mai special).cat mai multe idei...Multumesc!

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Ii poti lua o ramă în care să pui o fotografie cu voi doi sau dacă ai un buget mai mare îi poţi lua un ceas. Astea mi se par cele mai "speciale cadouri", rama este destul de obvious iar ceasul de fiecare dată când se va uita le el îşi va aminti de tine. Mi se par mai ok decât o bluză sau ştiu eu orice altceva.

| robert1998 a răspuns:

Poti sa iei o sampanie si il inviti dupa petrecere intr-un loc romantic si sa o beti impreuna cv romantic.