| Milkyyy a întrebat:

M-a lovit nostalgia dintr-odata laughing, si mi s-a facut dor de jocurile alea vechi disney (si nu numai) gen hercules, lion king etc. va mai amintiti de jocurile astea? big grin care v-au placut cel mai mult? vreau sa le iau la rand pe toate cand imi fac timp laughing si ce jocuri vechi v-au ramas in minte, poate si in pc? >: tin minte cand se juca tata duke nukem, blood si altele de genu si eu stateam speriata in spatele lui si ma holbam =) hehe. o sa dau si funda laughing :d

8 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Tarzan forever! Si Hercule...

| yunnyaaa a răspuns:

Daaalove struck adoram desenele Disney love struck

Si tin minte ca toata ziua ma jucam Herculeslove struck Doamneeelove struck adoram jocul day dreaming

E foarte frumos sa fi copil day dreaming

| ioana_6413 a răspuns:

Tarzan, Hercules, şi Lion King :X:X:X ce-aş vrea să le mai joc :X

| sefata a răspuns:

Eu cand imi aduc aminte de Mario ma apuca nostalgia. Jocul asta ma facea sa urasc ciupercile si broastele testoaselaughing)

| LadyBy a răspuns:

laughingCe coincidentahee heeSi pe mine m-a lovit nostalgia ieri si m-am jucat jocuri Disneylaughing. Ei bine:
Locul 3big grinisney arcade Frenzy (are 4 jocuri intr-unul)
Locul 2:Hercules
Locul 1:Tarzan
happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie de unde putem descarca lion king?

| frumoasa22 a răspuns:

Tarzan

| deeajustinx a răspuns:

Tarzan :X:X:X imi amintesc cum ma jucam toata ziua laughing eram innebunita dupa acest joc :X