| anonim_4396 a întrebat:

Va mai amintiti de desenele alea vechi care se dadeau pe fox kids ( disney channel ), cartoonetwork va rog faceti o lista cu ce va amintiti

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Casa foster,dexter,fetitele powerpuff,gemenii cramp,curaj cainele fricos,scooby-doo,ce-i cu andy,monster farm,oliver twist,bureau of alien detectors,unspunch, clasa 402, spioanele, familia tofu, h2o.funda?:*

3 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Pai din ce imi aduc aminte erau pe jetix unele care sunt acum pe disney channel si pe fox kids, se mai adaugau viata lui Louie, Copii de la 402, Denis pericol public, Familia Adams, Familia Tofu, H2o, Power Rangers. Si de pe cartoon network imi aduc aminte de Curaj, cainele fricos, Gemenii Cramp, aia cu Blue, casa Foster si prietenii imaginari sau cum se numea? Sper ca te-am ajutat!

| Alexandru47 a răspuns:

Le gasesti aici SUCCES :D! http://www.qloudify.com/AlexChilat

| pitikot88 a răspuns:

Viata cu Louie,Andy,Tom si Jerry,Denis pericol public, copii de la clasa 402, Spioanele, laboratorul lui Dexter,.cam atat imi aduc aminte