| beatleman a întrebat:

M-am gandit ceva...Sa zicem ca un magazin este "spart"de o persoana fara o mana.Aceasta persoana are o arma.Cand vine politia cum ii pune catusele?

7 răspunsuri:
| GoddesWilma a răspuns:

Nu poate jefui un magazin cu o singura mana mai ales daca in acea mana are o arma, lojik, fundita?batting eyelashes:*

| dhraqull a răspuns:

Nu ii pune, ca nu poate sa jefuiasca un magazin.Intr-o mana tine arma si cu ce ia banii?

| VadMelodii a răspuns:

Lui ii pune la o mana si politistul isi pune si el o catusa ca sa nu fuga "hotul" de langa elbig grin funda?

| CriCri a răspuns:

Celui care a "spart" magazinul, numai ca il leaga de picioare laughing

| laur10 a răspuns:

Ii pune la picioaretongue

| Marijuana a răspuns:

Simplu i le pune la picioarelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pune belciug in nas ca la pork. Sa-l pici cu ceara si tot n-o sa incerce sa evadeze. Sa vezi cum vine dupa politai cind il trage de belciug, o sa umble ca un catelus devil