| nykocrys a întrebat:

M-am hotarat ca aniversarea mea de 14 ani (din aprilie) sa aiba loc la mine acasa, dar nu as mai vrea sa se repete acelasi lucru ca anul trecut (sa ne plictisim) asa ca as avea nevoie de cateva activitati potrivite pentru ziua mea onomastica (as vrea ceva mai special deoarece implinesc 14 ani big grin). Astept parerile si ideile voastre, multumesc frumos happy

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Iti zic eu un joc super. Vedeti cati sunteti de exemplu sa zicem ca sunteti 10. Luati 10 hartii mici sifiecare scrie pe o hartie cate o provocare fara sa vada ceilalti dar provocari cat mai ciudata adica sa bea 3 pahare de suc sau altele... apoi cel care da ultimul hartia trebuie sa aleaga o hartie din cele 10 si sa faca provocarea. E super amuzant iti zic ca stiu de la ziua mea. Totusi ai grija ce provocari pui caci ai putea sa le nimeresti chiar tu. Distractie placuta!

| ριтʏcнα a răspuns:

Pai eu l-a ziua mea am facut concursuri cu juriu cine canta, danseaza mai frumos, ne-am jucat diverse jocuri etc...asta am facut cand am implinit 10 anilaughing)))acu' nu stiu

| moftuliki a răspuns:

Pai nu stiu ceva distractiv sa nu va plictisiti ar fi sa sunati cu privat laughing
dasul pinguinului care e super amuzant laughing
jukati si voi sticlutza big grin mai multe acum sunt o gramada de jocuri
succes lasa ca o sa vezi tu ce e mai bine sper sa iti fi fost de folos :*

| lynysyk a răspuns:

Eu stiu un joc:toata lumea face un cerc apoi o persoana care va fi conducatorul v-a spune la ureche fiecaruia adica baietilor o litera si fetelor o cifra(comform alfabetului si de la 1-9 depinde de num pers) si trece cineva in mijloc poti fi tu omagiata fiind fata vei spune o litera baiatului carui corespunde lit.se ridica apoi il pui tu in ce situatie ai vrea sa-l vezi tu. orice! si continuuati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia-ti multe baloane si jucati-va volei cu ele, dansati, uitati-va la clipuri amuzante pe you tube, ascultati melodii amuzante, jucati carti; jocuri precum bonjour madame, nu stiu, nu vad cum te-ai putea plictisi intr-o zi asa de speciala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca dansul este sufletul petrecerii asa ca alcatuieste`ti un playlist cat mai ritmatic! o alta idee ar fi telefonul american adevar sau provocare fete filme sau baieti iar daca ai o casa spatioasa de ce nu chiar pitulusu`?big grin Bafta!

| twykersuperstar a răspuns:

Pai ai putea sa ti'o faci la Mc Donalds [ si nu, nu in trenulet sau vaporaswinking ]. Pur si simplu intrii in Mc ca toti oamenii, si ceri o masa de mai multi [ vezi daca are, daca nu nu e nici o problema ]. Sper ca te'am ajutat. Pa kiss