| djsummer a întrebat:

M-am uitat pe site la ratb cum merge RATB-ul 137 si am vazut ca la TUR, ratb-ul poti sa-l iei si de la statia AUTOGARA MILITARI dar la RETUR, ratb-ul 137 cand te ia de exemplu de la (Statia B-dul Vasile Milea "AFI PALACE COTROCENI"). Nu mai te lasa la intoarcere in Statia AUTOGARA MILITARI? Asa scrie pe site la ratb

1 răspuns:
| caractere a răspuns:

Ba da, se intoarce si trece si pe la Autogata Militari. La ei pe site nu e specificat, dar trece. La retur statia se numeste Valea Cascadelor.