| KinoAndreea a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? Cum scot "cronologia" de pe facebook? Am pus'o si nu stiu cum sa scap de ealaughing.

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

NU se mai poate scoate. oricum cu timpul o sa schimbe la toti utilizatorii de fb automat happy

| spiridusuanonim a răspuns:

Nai sa mai poti scapa de ealaughing)

| FunkyForFun a răspuns:

Nu o mai poti scoate kiss Oricum in curand cica il va schimba la toti... Dar pentru ca toata lumea deja sia facut daca nu o sal aveti cand il schimba iti vor sterge fb`ulkiss deci mai bine lasa-l.