| Irina_9928 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste idei pentru poze? Ceva artistic...
Multumesc anticipat...

4 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Rasarit de soare happy
Este cea mai frumoasa priveliste pe care o poti vedea.

| Ponk a răspuns:

Aaa.Munti.Paduri.Lac cu reflexie... Cer albastru...Munti cu Zapada.happy

| Tuixi a răspuns:

Cauta pe deviantart.com
:*

| pinkys a răspuns:

Asta e o intrebare ce ar putea avea mii de raspunsuri pentru ca arta este extrem de vasta. poti incepe de la un scrum de tigara pana la modificarea pozelor sa fie abstracte, cel mai bine este sa stii ce tip de poza vrei, daca vrei subiect uman sau natura (chiar si moarta) si daca nu ai inspiratie sfantul google iti sta la dispozitie. trebuie doar sa cauti happy