| MeMyselfI a întrebat:

Am nevoie de idei de poze singura dar si cu o prietena. Ceva artistic, ceva interesant. Cele mai interesante idei primesc funda!

2 răspunsuri:
| MeMyselfI explică:

Interesant...

| traceurpkvictor a răspuns:

As avea o idee cu care am castigat un concurs: sa iei niste carti de povesti putine si sa pui o papusa pe ele apoi langa o alta gramada de carti si mai mare pe care sa stai u sau preitena ta iar apoi una si mai mare pe care sa stai tu sau prietena ta. Acum care este ideea : sa para cu cat cresti mai mult sa citesti mai mult si ar trebui sa se vada si cartile. La a doua gramada artrebui sa fiti imbracate ca la varsta adolescentei iar la a 3a ceva pe la 30 de ani(imbracamintea)