| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Stefana.Cine imi poate spune porecle derivate de la acest nume? ( stefy, stefitza ) mersi kiss

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Stef, Stephanie.

| Chrristina a răspuns:

Stef, Fana, Stefa

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Si pe mine ma cheama stefania si colegele imi spun stufanialaughing

| chemicalX a răspuns:

Steph, steff, stephanie, stefany, stefannie, stefii, fanny, teff, ste.
funda te rog?puppy dog eyes

| Maddu a răspuns:

Pai :Stefix, Stefik, Stafhanie, Stefuu:*

| Eyshan a răspuns:

Srumf

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Ştefănuţa
Ştef
Ştefy
Ştefa
Fany.
nu mai stiu.
fundita?

| Bambii a răspuns:

Aveam o prietena Stefana :X Ii ziceam Stef, Stefany...+ cele pe care le-ai enumerat tu big grin

| ByaaaByBy a răspuns:

Stefanutza, stefulina, stifybig grin:X

| Stefania270497 a răspuns:

Si pe mine ma cheama stefania iar colegele imi spun ''stefuca'' iar altii ''flafy" rolling on the floor

Întrebări recente