| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste porecle, nume de scena, sau derivate de la numele Silviu, va rog.La cele mai multe dau funda.

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Cele mai multe porecle nu sunt derivatele numelui. Se pot gasi porecle si pentru simplul fapt ca ti-a zis cineva odata asa. Nu e neaparata nevoie sa aiba legatura cu numele. Poti sa te numesti Silviu si sa ti se zica thinking Frogy de ex, pentru ca poate ai ochii mai scosi asa de seamana cu cei ai broasteibatting eyelashes. Uita`te in oglinda si gaseste un lucru de care te poti agata si da nastere unei porecle.
Succes >; d