| crisbebe a întrebat:

Ma plicti cu prietena mea si vreau sa facem ceva amuzant sa radem rau si sa ne distram.
Ce putem face?
FUNDA pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Anutzaaaaa a răspuns:

Va puteti imbraca intr-un costum de baie si sa mergeti afara cu alte prietene de ale voastre, sa luati sticle cu apa si sa va udati rau de tot. Sau puteti citi bancuri de pe internet sau puteti arunca cu apa in oamenii care trec pe la geam (daca stati la bloc), gasiti voi! va rog dati-mi fundita ca nu am nici una. :d

5 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Luati-va DozaDeHas laughing eu asta fac cand sunt plictisit
Mergeti pe youtube si scrieti DozaDeHas and prepare to laugh

| Nobodies a răspuns:

Incercati ceva nou... ceva ce fetele o fac ...sex.:

| Diabl0 a răspuns:

Luati-o la trop, plimbativa prin oras happy

| traficantadepufuleti1234 a răspuns:

Puteti cauta pe youtube faze amuzante smug funda smug sau glume

| Mariamaria_6956 a răspuns:

Sa gatiti ceva dulce impreuna, sa va machiati una pe cealalta, sa va jucati carti, sa stati la plaja, sa va jucati volei, sa mergeti la piscina, sa cititi niste bloguri de moda, sa rasfoiti reviste, sa intrati pe un chat si sa vorbiti cu diverse persoane