| yuLikk a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri acasa? Adica eu o invit pe prietena mea cea mai buna la mine si ne distram! Dar uneori nu avem idee ce sa facem? Imi dati niste idei de ce am putea face? fundita.love struck.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va uitati pe pitzipoanca.org/cocalari.com sa radeti, sa va amuzatibig grin.
Sa va faceti una alteia teste psihologice, teste amuzante, de personalitate. Sa citit horoscopu` traznit, atat pentru voi cat si pentru prieteni apropiatitongue, sa incercati sa gatiti ceva usor, sa preparati o bautura ciudata din mai multe bauturi (si nu numaiwhistling).

Baftaaa!:*:*:*

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Citesc sau ascult muzica sau ma joc cu animalutele mele:X