| angelica02 a întrebat:

Vreau si eu cateva idei pentru vacanta sa nu ma plictisesc

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

As face un lucru singur toata vara asta! laughing Doar ca nu vreau sa-ti dau idei de vagabondaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte.

| fadnox a răspuns:

Cucereste-l pe baiatul ala mare

| angelica02 explică (pentru fadnox):

Da laughing) daca as putea fadnox

| sile44 a răspuns:

Uita-te la project xsi o sa ai destule idei

| AndreeaMik7 a răspuns:

Daca esti fan al iesirilor cu prietenii,poti iesi cat mai des cu ei,sa ii chemi la tine,sa faceti "nopti albe",sa va bateti cu apa,poti face DYI-uri cu cu prietenii sau cea mai buna prietena,poti face voluntariat,daca iti place sa ajuti oamenii,poti merge cu prietenii la un picnic sau cu cortul poti gasi o activitate pe placul tau,de genul sa te inscrii intr-o grupa de dans,sau sa practici yoga,sau orice iti place tie si iti ocupa timpul,poti face o gramada de maratoane de filme/seriale pe care ai vrut mereu sa le vezi dar nu ai avut timp,iti poti aranja/redecora camera, poti incepe sa colectionezi ceva, iti poti crea un jurnal foto, daca esti fan al literaurii poti sa citesti carti care te fascineaza, sau de exemplu eu scriu o carte pentru distractie si pentru ca ma simt bine cand scriu.