| LauraTommo a întrebat:

Ma plictisesc si nu mai stiu ce sa fac.Am citit 3 carti si tot plictisita ma simt, nu stiti ceva ce as putea sa fac pe internet? Ceva site-uri pe care sa citesc sau pe care sa vorbesc cu alti oameni. happy FUNDA! tongue

Răspuns Câştigător
| JustBlack92 a răspuns:

Buna.
Iesi afara scoti niste prieteni, si mai trece din plictiseala, pe net daca stai o sa te plictisesti dupa o perioda de timp.

Numai bine.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Poti intra pe site-uri de socializare, gen fb, mess, mail, etc sau poti vedea poze, asculta melodii pe youtube...