| SweetyGirl_3142 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune va rog ce as putea face in vacanta de vara?(sunt clasa a II-a ). Ma plictisesc dea binelea cu toate ca am o prietena aproape de mine si ne distram un pic. Dar deja ma plictisesc de jocurile noastre.As vrea ceva nou.Va rog spuneti-mi un site sau ceva jocuri ( nu de pe net ci asa fizice sa spunem). Mersi pentru raspunsurile date.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Daca te plictisesc jocurile pe care le joci de obicei cu prietena ta, atunci inventati voi niste jocuri.Va fi mai distractiv si va trece timpul repede. Dupa ce creati un joc, jucati-va.

| x3SweetPoison a răspuns:

Poti sa mergi la bunicii tai sau sa petreci timp cu verisoara ta

| Alexa_8596 a răspuns:

Poti merge la mare. Poti sa mai repeti literele si cifrele laughing... aaa. love struck Poti sa mergi cu rolele in parc. Sa sari coarda.SA mergi la strand.Sa mergi cu bicicleta.In sat.La munte love struck. aa:s. Sa stai si sa te uiitsi la telev.Sa te joci cu mingea.Sa citesti.Sa mergi pe jos.Sa mergi in parc love struck.

Funda love struck?