| ForsakenAngel a întrebat:

Ma plictisesc si as vrea sa ma uit la un film. Ce-mi recomandati dar sa fie aparut in 2010

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Prince of Persia e cel mai tare film, ti-l recomand.Vizionare placuta. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| vlad audi 2010 a răspuns:

Comedie:Killers
Actiune:Iron man 2
Horror:A nightmare on Elmstreet

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camp rock 2, avatar, 2012, the last song, valentine`s day, remember me, dear john, date night, leap year, high school, From Paris with Love etc. daca mai vrei -msj privatwinking

sper ca ti-am fost de ajutor!

| Lexy ♥ a răspuns:

Icarus... l-am vz acum cateva zile e actiune sper sa iti placa happy