| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Bună TPU!
Aş vrea să văd şi eu un film, apărut acum sau chiar in 2010-2011 cu adolescentibatting eyelashes
Am văzut filmul LOL si muuulte altele, dar să fie de genul asta >:
Ce-mi recomandaţî? big grin

9 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

The blue lagoon 2012

| stefioctavia a răspuns:

Ai vazut twilight? e super, dar este si twilight-saga amurg si eclipsa ...sunt mai multe filme din twilight...super tare.

| xXWhisperOfLoveXx explică (pentru stefioctavia):

Normal că le-am văzut, înca de când a aparut primul twilight aşteptam ani la rând sa apară si următoarele.

| stefioctavia a răspuns:

Atunci mai incearca si gossip girl,the last song,american pie, college, she's the man, wild child, 17 again,jumping the broom,just my luck,the weeding date,it's a boy girl think, eu cand vreau sa fluier, fluier, the vampire diaries, i am number four.succes la vizionare.

| Mrs98Styles a răspuns:

Monte Carlo cu Selena Gomez si altii, 17 Again cu Zac Efron, Sterling Knight si altii si mai poti vedea Mean Girls 2 si Chalet Girl cu Ed Westwick si altii! Sper ca te-am putut ajuta! Eu abia le-am vazut si sunt super, mai ales 17 Again!

| vfb a răspuns:

Bring it on
Bring It On Again
Bring It On: All Or Nothing
Bring It On: Fight to the Finish
Bring It On: In It to Win It
A cinderella story once upon a song
Another cinderella story
A cinderella story
Mean Girls 1/2
Perfect man
American pie 1/2/3/4/5/6/7.
Greta
Easy A
Monte Carlo
Si mai sunt... sper ca te-am ajutat!

| xXWhisperOfLoveXx explică (pentru vfb):

Mă crezi sau nu, le-am văzut pe toate laughing

| Andrew22 a răspuns:

Love at First Hiccup