| Cosmiin_Popa_1996 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa pronesc super simple wall pe cs 1.6? dau FUNDITAAA!

Răspuns Câştigător
| motoi2012 a răspuns:

Salut asa se porneste : deschizi super simple wall apesi Load apoi intrii in cs.
F11 - activare/dezactivare flashbang
F9 - activare/dezactivare pereti
F8 – activare/dezactivare tinta
F10 - activare/dezactivare cer
F12 - activare/dezactivare lambert
Funda? smug

| Cosmiin_Popa_1996 explică (pentru motoi2012):

Da-mi idul tau sa iti spun ce si cum si iti dau funda! promit!

3 răspunsuri:
| GabytzuXxXx a răspuns:

Lasa simple wall-ul. Descarca-ti silent aim si porneste-l. Apoi intra in cs 1.6. Mie imi merge. XD

| GabytzuXxXx a răspuns:

Lasa simple wall. Descarcati silent aim. Intra in el si apoi intra in cs 1.6. Setarile hack-ului le faci apasand insert.