| Max234 a întrebat:

TPU am si eu o problema am descarcat un cod super simple wall pentru cs si nu stiu de ce nu imi mai merge sa descarc nici un cod. Am sters tot ce era legat de cs si degeaba ca tot nu pot descarca coduri. Ce sa fac sa pot downloada din nou coduri. PS am avut cs 1.6 v4.0 credd da acum nu il mai am am altul v44. Cine ma ajuta si imi da un raspuns care ma poate ajuta primeste fuda. Multumesc

2 răspunsuri:
| Max234 explică:

Nu serios acum imi raspunde si mie cineva la intrebare cineva care stie? dau funda.

| Amaricai a răspuns:

Frate unde vad coduri coduri coduri coduri coduri este chiar asa de greu sa joci fara ele codurile te prostesc mai bine jocci si te omoara da asa inveti din greseli daca te joci cs 1 saptamana de ja ai devenit expert sau joacate alt mod ex dr surf hide and seek etc mult noroc