| Max234 a întrebat:

TPU cum instalez si eu codul de cs1.6 super simple simple wall? ce fac supa ce il descarc? cel care ma ajuta si imi da un raspuns corect primeste funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Nu inteleg care e placerea sa joci cu, coduri, dar nu e treaba mea :))
Uite aici un site de unde poti sa-l descarci:
http://www.tobys.dk/cs/hack/fighter-fx-7-2-7.html
Dupa ce il descarci, il dezarhivezi. Click dreapta pe el si dai "Extract here". Cand vrei sa il pornesti intri in folder si dai dublu click pe "FighterFX"
Dupa intri in Counter. Pentru meniu apasa tasta "Delete" in timpul jocului.