| SCOOBY DOO a întrebat:

Ma pot duce la facultatea de medicina daca am absolvit liceu cu specializare mate info

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da,te poti duce doar ca iti va fi mai greu.Dar daca iti doresti asta, vei reusi.
Bineinteles, trebuie sa dai admiterea care nu e asa usoara. Si daca nu te-ai pregatit e mai greu sa intrii.

| Cuvântul1 a răspuns:

Da te poti duce.bafta

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Da.
Asa voi face si eu.
Succes!

| a răspuns:

Buna! Sigur ca se poate, desi era de preferat sa faci profilul stiinte ale naturii.happyDaca ai bacul la mate e ok.
Si eu dau la medicina!^.^Insa mai am 4 ani de liceu.laughing
Multa bafta!happy