| VasileMadalinaElena a întrebat:

Ce credeti profilul MATE-INFO la liceu, se potriveste cu facultatea de medicina?

Răspuns Câştigător
| MeJuStMe00 a răspuns:

Aceeași plan îl am și eu, și cred că da, cu puține meditații la biologie și chimie, în clasa a XII-a, deoarece acum nu e nevoie, și la mate-info se fac biologie și chimie, se potriveste destul de binewinking

1 răspuns:
| AnonimC a răspuns:

Buna`.
Nu stiu in ce masura se potriveste Mate-info cu facultatea de medicina, dar te sfatuiesc sa mergi mai bine pe Chimie-Biologie! Succes! :*