| lusiii a întrebat:

Ma pute`ti ajuta va rog frumos cu cateva idei, despre un desen cu titlul ``in chi mamei `` am nevoie pentru un concurs si din pacate nu prea am idei. dau funda :*. multumesc!

2 răspunsuri:
| lusiii explică:

Cu titlul ``in ochii mamei `` imi cer scuze, nu`mi merge prea bine tastatura straight face

| SoRandom21 a răspuns:

Asta e ceva putin mai complicat dar ar fi frumos un mar tinut intr-o mana cu pielea care pare imbatranita pe care e portretul fiicei sau... 2 persoane care arata la fel la fata da una e mai inalta decat cealalta si cea mica arata ca un copil prin care se vede cum copilul creste si... nu ramane la fel