| Ogorinio a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am descarcat google chrome merge dar nu stiu unde se salveaza. daca ies si vreau sa intru din nou nu stiu unde e. va rog ajutati-ma poate e din meniu nu apare pza cu el e ecran va rog ajutati-ma dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Scrie jos la start "google chrome'' si iti gaseste acolo comanda apoi dai pe programe... deasupra lu google chrome care l-a gasit si dupa aia iti apar vreo doua comenzi, dai pe una dintre ele click dreapta si iti faci o comanda rapida la ea, o pui pe desktop si gata ai comanda, sau daca nu reinstaleaza google chrome si bifeaza la instalare acolo ca sa faca comanda rapida pe desktop... pls funda big grin

4 răspunsuri:
| Ogorinio explică:

Incerc acum

| Ogorinio explică:

Nu merge

| Ogorinio explică:

Nu l-am gasit

| Catalin_1945 a răspuns:

Incearca in my computer in c, program files, google, google chrmoe clik dreapta sent to ...desktop