| missdeea28 a întrebat:

Ma puteti sfatui in ce culori sa fac bradul anul` acesta? mama zice ca vrea sa il faca auriu cu rosu iar eu vreau sa il fac colorat

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa il faci cu ghirlande in culorile tricolorului. Eu asa l-am facut anul trecut.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu il voi face auriu cu albastru, globuri, ingerasi si fundite.

lolita
| lolita a răspuns:

Scuze argintiu cu albastru

| hândel a răspuns:

Eu mi-am impodobit azi, noul brad artificial, care arata de mii de x mai frumos, mai natural (are si conuri tongue ) decat unul din cheliosii si handicapatii naturali vanduti in piata. L-am impodobit cu 4 bucati beteala stufoasa rosie, margele aurii 4 bucati, globuri lunguiete, sferice, si unele in forma de con rosii + aurii, 5 ingerasi galbeni, 20 bucati glopotei aurii cu fundite, varful rosu, instalatie cu leduri albe cu joc de lumini. A iesit ca-lumea.winking

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... eu-l fac in roz ( am globuri si beteala roz :d )albastru, auriu si ceva rosu, daca o s a fie prea colorat o sa vad ce fac. Ah, bradul tau e alb sau vede, asta conteaza!

| iri a răspuns:

Si eu in anii trecuti ma tot contraziceam cu mama, ea vroia o singura culoare, sau maxim doua, iar eu colorat. In final ceda mereu ea. Mie personal imi place colorat cu tot feluri de ornamente, nu doar cu globuri si ghirlanda sau ce stiu eu ce se mai "poarta" acum. Prefer sa fie ca "pe vremuri", dar mai nou si la brazi exista "moda".

| ralucaralu a răspuns:

La mine este exact invers.mama vrea colorat iar eu rosu cu auriu...pai incercati sa va intelegeti si sa ajungeti sa fie pe placul amandurora.succes

| Sara a răspuns:

Eu il fac argintiu cu rosu big grin laughing Cand eram micuta il faceam toate culorile si era asa frumos. De cativa ani, cand mnah, a aparut o asa zisa moda si in materia brazilor, ce sa'i faci, ma supun! In anii trecuti l'am facut galben-albastru-rosu, doar rosu, doar albastru si argintiu. Am vazut la matusa mea ca il facuse doar galben si el era verde (era din plastic) si era funnylaughing Fa cum il vrei si in functie de ce ornamente ai.

| Kidu a răspuns:

Auriu cu movhappy
Noi asa l-am facut anul asta, si chiar imi place.happy
Craciun fericit!tongue

| Ronaldo7 a răspuns:

Eu anul acesta il fac auriu cu rosu, deoarece am vazut intr-un mall si mi-a placut.
Culorile se imbina foarte bine.Deci incearca cum zice mama ta si daca nu iti place mai pui in el si albastru, argintiu, etc.happy

| Lolicika a răspuns:

Eu cred ca am sa-l fac argintiu cu rosu si poate niste globuri albe

| putzulica a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa fac. cred ca pun la gramada.laughing) s-au doar rosu.big grin

| dix a răspuns:

Poti alege albastru si rosu, verde va fi bradul. Sau argintiu si violet. Daca vrei mai multe culori poti sa faci alb, argintiu, rosu si galben.

| midnight_2375 a răspuns:

E bine ca aveti bani sa schimbati ornamentele bradului in fiecare an laughing Mai ales ca acum sunt si cam scumpe...thinking

Si mie mi-ar placea sa fie rosu. Eu am brad alb artificial. Si l-am impodobit in toate curlorile, toate ornamentele si a iesit foarte frumos :X nu mi se pare kitchhee hee

Cred ca ar fi frumos argintiu cu rosu, daca tot ai putea sa faci asa, dar e foarte frumos si colorat:X

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Eu il fac verde cu auriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prea colorat. parerea mea ca e pre kitch dupa.thinking
Faci cum vrei.
Mie auriu cu rosu mi se pare okconfused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il fac auriu cu rosu! Ar fi bine sa il faci in mai putine culori fiindca arata mai aspectuos! Ai putea spune ca, concentrezi sau accentuezi culoarea! Oricum, noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in bamboo si am cumparat niste ornamente tare dragute pentru brad:X.Mov cu argintiu, fara globuri sunt doar niste ornamente si da foarte bine. Pe mine m-a dus cam 5 mil.Acum depinde de buzunarhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il voi face albastru cu roz.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il voi face auriu cu argintiu...
anul trecut l`am avut in toate culorile.

au spun sa o asculti pe mama ta

euriu cu rosu arata fparte bine.
acum trei ani l-am avut rosu cu auriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu argintiu si rosu.mama ta are dreptate. pentru ca culorile craciunului sunt rosu verde si auriu, apropo lolita. nu cred ca merge albastru cu auriu. doar daca bradul este alb ...in niciun caz verde.crede-ma. am facut niste cursuri de desing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moda anul asta este argintiu cu albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

| mikydutza a răspuns:

Deea este foarte frumos sa-l faci colorat...mai ales daca ai imaginatiewinkingdar incearca sa faci ceva cat mai simplu si cat mai frumos.totdeauna simplul a fost frumos.sarbatori fericite:*

| covrigell a răspuns:

Mie imi place sa il fac in albastru si alb, sa fie plin cu globuri si fel de fel de chestii.

| kykylucik a răspuns:

Nu stiu...anul trecut l-am facut auriu si rosu dar acum as vrea argintiu cu albastru sau rosu cu argintiubig grin da nu stiu sa vad ce zice mama...