| AiEnmaa a întrebat:

Ma uitam mai demult la un anime pe animax.Era vorba de o fata cu parul mov scurt si o bucla intr-o parte si o fata cu parul lung maro. Ele se luptau foarte mult.Cn stie cum se cheama si daca mai da pe animax si daca da la ce ora primeste FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| anne0303 a răspuns:

Nu nu crec ca se mai difuzeaza pe Animax.
Se numea din cate imi mai amintesc eu Kiddy Grade, era un anime grozav.
Poti sa te uiti pe vplay unde trebuie sa te inregistrezi dar e titrat in engleza sau gasesti pe alte site-uri subtitrat in engleza doar trebuie sa scrii kiddy grade online
Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta!