| Ţăpeşu a întrebat:

Mă, voi ce ziceţi de civilizaţia din România? Nu ar fi o idee foarte bună?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi-ai amintit de un banc, care suna cam așa:
„La ajungerea în România, spaniolii au fost întrebaţi de reporteri:
Ce credeţi despre civilizaţia din România?
Credem că ar fi o idee bună."

| Dumnezău a răspuns:

Notiunea asta chiar exista in plan non-abstract, nu in ideal, ci in concret? Tare mi-e frica ca noi, ca popor avem in general o civilizatie de "Las Fierbinti" si alte meltenisme de domeniu vomitiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Razeph a răspuns:

Da, ar fi, insa modelul cetateanului roman nu este proiectat sa aiba aceasta caracteristica.

| BluePage a răspuns:

Ba da, intreaba-l asta si pe Basescu!